Кредит під заставу через зворотній лізинг

До 70% ринкової вартості обьекту лізингу

Максимальний термін - 3 роки

Швидке та просте оформлення

Хочеш скористатись послугами зворотнього лізингу від ARRIANO?


  Зворотній лізинг – що це?

  Різновид лізингу, при якому клієнт продає майно лізинговій компанії і одночасно оформляє його у лізинг. Простими словами, клієнт отримує фінансування/гроші під заставу майна.

  Чому зворотній лізинг більш вигідний ніж кредит?

  Процедура отримання кредиту у банках має завищені вимоги, а саме завищені відсотки та великий пакет документів, високий відсоток відмов та складність укладання угоди. На допомогу приходить зворотній лізинг від ARRIANO, який допоможе оформити всі документи легко та швидко.

  Зворотній лізинг: основні переваги

  Швидке та просте схвалення

  Ми розглядаємо заявки набагато швидше за банки. Як правило, оцінка фінансового стану клієнта займає один день та не потребує великого пакету документів.

  Вільні кошти

  Ви отримуєте додатковий дохід і витрачаєте його на власний розсуд.

  Оптимізація оподаткування

  Лізингові платежі належать до витрат підприємства та зменшують базу оподаткування.

  Право користування

  Ви передаєте майно в лізингову компанію лише за документами, за фактом продовжуєте використовувати його у своїх цілях.

  Процес оформлення зворотнього лізингу

  Надіслати завку на фінансування

  Провести оцінку майна

  Підписати договір

  Провести переоформлення

  Отримати гроші 

  Умови зворотнього лізингу

  Зворотний лізинг
  Лізингоодержувач
  Юридична або фічична особа
  Строк лізингу
  Від 12 до 36 місяців
  Сума фінансування
  Від 150 тис. грн
  Оціночна вартість
  До 70% вартості предмета лізингу
  Графік платежів
  Щомісяця рівним частинами
  Страхування
  КАСКО і ОСЦПВ

  Питання, які часто цікавлять клієнтів

  Юридичні та фізичні особи. Послугою може скористатися будь-яка компанія або індивідуальний підприємець, які мають автомобілі, обладнання та нерухомість у власності.

  Сума фінансування до 70% від ринкової вартості майна клієнта (купується лізинговою компанією за договором купівлі-продажу).

  Так.

  Ви можете оформити зворотний лізинг на всі типи транспорту та нерухомість:
  • Легковий, вантажний та комерційний транспорт.
  • Сільськогосподарська та інша спецтехніка.
  • Тягачі, причепи та напівпричепи.
  • Спеціальне обладнання.
  Вік транспортного засобу має бути не більше 15 років.

  Ми виплачуємо до 70% ринкової вартості об’єкта лізингу.

  Потрібна допомога ?

  Ми завжди на зв‘язку

  Кредит під заставу автомобіля через зворотний лізинг

  Зворотний лізинг – це простий і прозорий спосіб швидко отримати істотну суму грошей під заставу вашого майна. Це також називається поворотним лізингом, за яким ми викуповуємо ваше майно і передаємо вам назад, що дає змогу вам зберегти право користування та володіння, поки ви платите за договором лізингу. Як правило, до 70% вартості вашого майна залишається у вас, і ви можете використовувати кошти на будь-які цілі, без обмежень.

  Зворотний лізинг чи кредит у банку?

  Кредити в банках мають завищені вимоги та обмеження, і можуть бути складними для отримання. Юридичним особам, наприклад, потрібен великий список документів для оформлення кредиту в банку, в той час як ми розглядаємо заявки набагато швидше і не вимагаємо великого пакета документів. Крім того, ми пропонуємо низькі відсоткові ставки, які вказуються в договорі. У банках цільовий контроль використовуваних коштів є обов’язковим, в той час як лізингові компанії більш лояльні, дозволяючи використовувати кошти на будь-які цілі.

  Переваги зворотного лізингу

  • Підходить для всіх видів рухомого майна, включаючи легкові автомобілі, вантажні машини, спецтехніку та сільгосптехніку.
  • Надає максимальну фінансову допомогу для розвитку та масштабування бізнесу.
  • Дозволяє узгодити індивідуальний графік щомісячних виплат, оптимізувати базу оподаткування та зменшувати податки, і запобігає відчуженню техніки податковими органами або третіми особами.
  • Зворотний лізинг також дає можливість фізичним особам розв’язати фінансові труднощі (будь то відпочинок, ремонт, особисті покупки, лікування та ін.).

  Як працює кредит під заставу техніки?

  Ви визначаєте необхідну суму кредиту і обираєте техніку для угоди, потім звертаєтеся в лізингову компанію, погоджуєте умови лізингу та підписуєте договір. У рамках договору лізингова компанія купує вашу техніку і відразу ж передає її вам в оренду.
  Ви продовжуєте використовувати техніку протягом усього терміну договору, сплачуючи щомісячні лізингові платежі. Після закінчення договору у вас є кілька варіантів: ви можете викупити техніку у лізингової компанії за залишковою вартістю, продовжити договір на новий термін або повернути техніку лізинговій компанії та укласти новий договір на придбання іншої техніки.

  Зворотний лізинг з ARRIANO

  Ми пропонуємо низькі відсоткові ставки, які вказуються в договорі, і не вимагаємо великого пакета документів. Наша команда професіоналів допоможе вам оформити заявку швидко та ефективно. Ми надаємо максимальну фінансову допомогу як бізнесу, так і фізичним особам. Наші послуги допоможуть вам знизити податкове навантаження та зберегти кошти. З ARRIANO ви отримаєте якісний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Зверніться до нас вже сьогодні, щоб отримати кредит під заставу вашої техніки через поворотний лізинг.