Чим відрізняється лізинг від банківського кредиту

Якщо виключити миттєву покупку автомобіля за повною вартістю (на що далеко не у всіх є кошти), то для того, щоб придбати транспорт, залишається кілька варіантів – можна взяти кредит у банку або оформити лізинг.

Що таке лізинг

Лізинг – це довгострокова оренда ТЗ з правом викупу після закінчення договору (або достроково – за бажанням лізингоодержувача). Головна відмінність автолізингу від автокредиту в тому, що при кредиті машина оформляється відразу на клієнта, а при лізингу вона належить лізингодавцю. Тобто клієнт лізингової компанії під час дії договору є по суті орендарем.

При покупці в лізинг вартість об’єкта з урахуванням відсотків ділиться на рівні частини за кількістю лізингових платежів. У платежі вже включена вартість страховки, і вона рівномірно розподілена на весь графік, щоб лізингоодержувач не відчував особливого фінансового навантаження.

Переваги автолізингу

Кредит на авто – це досить тривала процедура, що вимагає великої кількості документів від позичальника. Лізинг у цьому плані набагато зручніший – мінімум документів, та і автомобіль можна отримати вже протягом кількох днів після схвалення заявки на лізинг. Ви просто обираєте авто, повідомляєте представників лізингової компанії про своє бажання отримати його, отримуєте схвалення та укладаєте угоду. Така швидкість пов’язана з мінімумом документів, які потрібні для лізингу, а також з тим, що власником авто є лізингодавець, і ризики у нього набагато нижчі, ніж у банку. Крім того, лізинговій компанії не потрібна застава, оскільки ТЗ належить їй. У випадку з банківським кредитом на машину застава є обов’язковою – найчастіше це і є сам автомобіль.

Для кращої наочності ми склали вам порівняльну таблицю автолізингу та кредиту у банку.

ЛізингБанківський кредит
Авто у власності лізингодавцяАвто у власності клієнта
Без заставиЗапорука потрібна
Страхуванням та реєстрацією ТЗ займається лізингова компаніяСтрахуванням та реєстрацією ТЗ займається позичальник
Страховими випадками займається лізингодавецьСтраховими випадками займається клієнт
Рішення приймається швидкоРішення приймається 5-7 днів
Кредитна історія не відіграє роліКредитна історія береться до уваги

Автолізинг: що ми пропонуємо

Компанія “Arriano” пропонує вашій увазі лізинг:

  • Легкових автомобілей;
  • Вантажівок;
  • Авто під таксі;
  • Сільськогосподарської техніки – тракторів, комбайнів, різного с/г-обладнання.

У разі легкових автомобілів наша компанія пропонує автомобілі як із власного каталогу, так і будь-які авто за бажанням клієнта (функція фінансування). У випадку із вантажівками та сільгосптехнікою клієнт сам шукає необхідне ТЗ, а ми фінансуємо його придбання. Заявку на лізинг можна залишити на нашому сайті.